Więcej o rozwiązaniach dla restauracji

Czas epidemii i wprowadzane restrykcje spowodowały że sytuacja gastronomii stała się trudniejsza niż kiedykolwiek. Te restauracje które wcześniej zainwestowały w systemy pozwalające na zamawianie i  dostarczanie produktów bezpośrednio do klienta są jednak w dosyć dobrej sytuacji, pozostałe skazane są na korzystanie z systemów prowizyjnych które są bardzo kosztowne ponieważ zabierają spory kawałek dochodu co odbiera sens dostarczania potraw. Dodatkowo utrudniają promowanie własnej marki i dostęp do nowoczesnych narzędzi marketingowych. W odpowiedzi na to zapotrzebowanie stworzyliśmy szybki i tani we wdrożeniu system oparty o standardowe i wypróbowane rozwiązanie jakim jest Prestashop. Jego możliwości rozbudowy są tak olbrzymie że w przyszłości możesz całe działanie swojej restauracji oprzeć właśnie na nim rozbudowując go o np. moduł POS, integrację z drukarką do paragonów i wszystkie rzeczy jakie sobie zamarzysz.  W tej chwili jednak najważniejsze jest aby rozpocząć i poprowadzić skuteczną działalność online bez opłat prowizyjnych, wykorzystując i rozwijając marketing oparty przez niskokosztowe kanały takie jak Facebook, Twitter czy Google Maps. 

Dodatkowo warto pamiętać że zmiany na rynku mają charakter trwały, klienci którzy wcześniej nie korzystali z internetu aby złożyć zamówienie, zostali trwale przekonani do nowych wygodnych form zakupu. Czy chciałbyś już zawsze oddawać cześć swoich dochodów w postaci trzydziestoprocentowego haraczu? 

Wyobraź sobie ilu Twoich klientów siedzących w domu chętnie zamówi obiad jeśli zobaczy powiadomienie o promocji w swojej ulubionej restauracji na ekranie swojego telefonu. Jeśli zamówienie będzie bezpośrednie to łatwo wyliczyć miesięczne oszczędności znając swój obrót. 

Mamy pełną świadomość że akurat w tej trudnej chwili trudniej jest planować i wdrażać inwestycje więc przygotowaliśmy możliwość leasingowania naszych usług dzięki czemu łatwo będzie Ci sfinansować niewielką ratę z zysków, a sam system po zakończeniu kontraktu leasingowego będzie już na zawsze Twój bez opłat abonamentowych, przynosząc czysty profit. Podobnie wszystkie działania marketingowe jakie podejmiesz, sam czy z naszą pomocą wspierają bezpośrednio Twój biznes budując lojalność klientów i zapewniając nowych. 

Kontakt z nami

  • Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password