Dostarczaj lokalnie

Prowadzisz biznes w którym do tej pory lekceważyłeś opcje sprzedaży wysyłkowej, ponieważ potrzebujesz ekspresowej dostawy ?

Mamy dla Ciebie rozwiązanie. Nie zamykamy się jedynie na gastronomię! Zapraszamy również do współpracy, sklepy spożywcze, monopolowe, kwiaciarnie, piekarnie i na Wszystkich innych zainteresowanych naszą ofertą.

Wspólnie ze Stava Bielsko-Biała przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę obejmującą skonfigurowany do obsługi zamówień sklep internetowy oraz aplikację, która pozwoli Ci zarządzać dowozem Twoich dań lub produktów. Nie musisz inwestować w zakup samochodu, zatrudnienie lub przeszkolenie pracownika i ponosić kosztów jakie się z tym wiążą. Stworzyliśmy dla Ciebie dedykowane rozwiązanie, które zrobi to wszystko za Ciebie! Twoi klienci będą mogli składać zamówienia w sklepie internetowym, a Stava zajmie się ich ekspresową dostawą (tego samego dnia) w rozsądnej cenie.

Skonfigurujemy dla Ciebie sklep tak, aby mogli zamawiać tylko Ci klienci, którzy mieszkają w odpowiedniej odległości do Twojego sklepu czy restauracji. Płatności otrzymasz bezpośrednio na Twoje konto. Pamiętaj, za stronę płacisz tylko raz a Stava oferuje konkurencyjne stawki za dowóz. Nie wiąż się inwestycją w samochód, skup się na obecności w internecie.

Nie musisz ponosić kosztów abonamentu, prowizji dla operatora dowozów czy innych ukrytych kosztów. Mamy dla Ciebie gotowe rozwiązanie, zacznij działać już dziś!

Zapraszamy na stronę Stavy

Niestety oferta jest ograniczona jedynie do miasta Bielska-Białej, ale pracujemy nad jej rozszerzeniem na całą Polskę.

Kontakt z nami

  • Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password