automatyzacja

W każdej firmie jest lista zadań które łatwo znienawidzić, a zrobić trzeba. Takich które są nudne i powtarzalne a jednocześnie czasochłonne do tego stopnia, że ktoś, kto mógłby robić coś znacznie ciekawszego i twórczego marnuje nad nimi czas, klnąc pod nosem.

To może być dodawanie produktów do sklepu, przegladanie plików z ofertą dostawcy, wyszukiwanie danych w internecie, odpisywanie na maile od setnego klienta który pyta o to samo.

Jeśli się zastanowisz nad pracą w swojej firmie na pewno znajdziesz trochę takich czynności. Niby zawsze można zlecić to pracownikowi, niech siedzi, milczy i klepie, ale po pierwsze nie zawsze go mamy, po drugie warto pomyśleć jak go wykorzystać lepiej i dać mu milsze zadanie, lepiej wykorzystując jego czas i potencjał.

Tutaj wkraczamy my.

Napisz do nas, opisz takie czasochłonne zadania a my wykorzystamy nasze doświadczenie i umiejętności aby je wyeliminować lub chociaż zredukować czas na nie poświęcany. Pomożemy Ci rozwiązać ten nudny i wredny problem dobierając moduły do Twojego sklepu lub tworząc specjalne boty napisane w języku Python które będą wykonywać te nudne czynności. Warto pamiętać że tego typu rozwiązania, mimo pozornie wysokiego kosztu początkowego, będą oszczędzać Twój czas i pieniądze już zawsze.

Zajmujemy się automatyzacją procesów w obszarze sklepów internetowych, takich jak dodawanie produktów, przenoszenie produktów z innej platformy, automatyczne dodawanie produktów bezpośrednio ze strony dostawcy.

Specjalizujemy się w przenoszeniu produktów produktów z dowolnej platformy do PrestaShop’u.