o nas

itboost.pl to zespół specjalistów, którzy zjedli zęby na e-commerce. Mamy kilkunastoletnie doświadczenie w sprzedaży internetowej. Specjalizujemy się w budowaniu przyjaznych dla użytkownika i administratora sklepów internetowych opartych o platformę PrestaShop. Sklepy, które tworzymy są szybkie i dobrze postrzegane przez google. Firma itboost.pl powstała aby pomóc małym i średnim przedsiębiorstwom szybko i sprawnie odnaleźć się w świecie handlu internetowego.

Tworzymy rozwiązania e-commerce, dla wszystkich, którzy chcą sprzedawać w internecie. Rozumiemy, że dla przedsiębiorcy najważniejszy jest czas, dlatego oferujemy pełen pakiet usług. Projektujemy sklep, pomagamy w wyborze treści, przygotujemy pakiet dokumentów prawnych, przedstawimy możliwości w zakresie automatyzacji i integracji z oprogramowaniem wspierającym działanie firmy.

Dzięki naszemu doświadczeniu, tworzymy rozwiązania, które pomogą Twojej działalności przetrwać trudne chwile bez płacenia prowizji pośrednikom, maksymalnie ułatwiając obsługę działań w internecie przy umiarkowanych kosztach. We współpracy z firmą Stava, budujemy też zupełną nowość na polskim rynku, czyli lokalny ecommerce, pozwalając dostarczyć oferowane przez Ciebie produkty klientom w promieniu kilku-kilkunastu kilometrów od siedziby Twojej firmy w niespotykanym wcześniej tempie, klient może cieszyć się Twoją ofertą już w ciągu godziny od zamówienia.

Korzystamy z nowoczesnych rozwiązań, które powodują że prowadzenie działalności w sieci nigdy nie było ani(i) tańsze, ani(i) łatwiejsze. Jeśli potrzebujesz zaimportować dane z dowolnego źródła, programu księgowego, daj nam znać, poszukamy dla Ciebie rozwiązania ub przedstawimy jedno z naszych. Wszystkie nasze usługi moją możliwość korzystnego finansowania poprzez leasing, dzięki czemu koszty inwestycji w nasze rozwiązania nie będą obciążeniem dla Twojej firmy.