sklepy internetowe

Nasze rozwiązania w ekonomicznej wersji oparte są o Prestashop, platformę ecommerce, która jest dopracowywana od 15 lat, pozwala na łatwe i szybkie wdrażanie nowych rozwiązań oparte na modułach które można dokupić w dowolnym momencie w miarę rozwoju Twojego sklepu który dzięki temu może łatwo dopasować się do zmiennych warunków panujących na rynku.

Na start otrzymasz ok. 300 wersji szat graficznych do wyboru, dopracowanych z dużym naciskiem nie tylko na estetykę ale i na szybkość działania. Oczywiście jeżeli nie znajdziesz żadnej która Ci się spodoba wykonamy całkowicie spersonalizowaną szatę graficzną tylko dla Ciebie.

Sklepy które budujemy są w pełni responsywne co oznacza olbrzymią wygodę dla Twoich klientów których od zamówienia będzie dzielić tylko kilka kliknięć na ekranie telefonu, tabletu lub komputera. Sam wybierasz sposób zapłaty który będzie oferowany, karta, BLIK czy gotówka przy odbiorze. Posiadanie sklepu umożliwia Ci też stały kontakt z klientem którego możesz poprzez newsletter powiadamiać o nowościach czy promocjach.

Masz do zaoferowania 20, 200 lub 20000 produktów? Może jeszcze więcej? Żaden problem, nasze rozwiązania są też w pełni skalowalne. Przez cały czas jesteśmy też gotowi doradzać w wyborze optymalnych rozwiązań, nasze, ponad dwunastoletnie doświadczenie jest w służbie Twojego biznesu. Zadbaliśmy też o prawną stronę Twojego przedsięwzięcia. Współpracujemy z kancelarią specjalizującą się w prawnych aspektach e-commerce, mogą oni przygotować dla Ciebie pakiety dokumentów dopasowane do Twojej działalności.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów przygotowaliśmy możliwość dogodnego finansowania naszych usług. Oznacza to że jeśli wcześniej istniało jakiekolwiek usprawiedliwienia aby nie przenosić swojego biznesu do sieci to właśnie przestało istnieć.