integracje

Rozwiązania które wdrażamy powinny angażować jak najmniej, wręcz przeciwnie,powinny jednocześnie zwiększać Twoje obroty i zmniejszać ilość koniecznej pracy. Ale co zrobić jeśli prowadzisz jedncześnie sprzedaż stacjonarną, sprzedajesz na Allegro, Ebay itd. i do tego posiadasz resellerów?

Rozwiązaniem jest nieustająca integracja, tworzenie połączeń między tymi kanałami. Taką usługę chcemy Ci zaoferować. Ty wskazujesz nam swoich dostawców, kanały sprzedaży których używasz i takie których używać chciałbyś, pokazujesz swój program księgowy, a my tworzymy dla Ciebie zintegrowany system tak abyś nie musiał tych samych czynności powtarzać w nieskończoność.

Używamy w tym celu gotowych rozwiązań, których odnalezienie ułatwia nam nasze wieloletnie doświadczenie w ecommerce. Platforma Prestashop, na której się opieramy i z której korzystaja miliony firm na całym świecie potężnie redukuje koszta takich integracji.

Jeśli jednak np. Twój dostawca nie jest przedstawia swojej oferty w łatwy do wykorzystania sposób, bardzo chętnie przeanalizujemy tą sytuację i napiszemy dla Ciebie customowe rozwiązanie, dokładnie po to aby to konkurencja ścigała Ciebie, a nie odwrotnie.

Chciałbyś mieć bota który pobiera dane ze strony dostawcy, wrzuca do sklepu internetowego, który wystawia je na Allegro, dane eksportuje do Subiekta i do tego monitoruje ceny konkurencji? Gratulacje, trafiłeś idealnie.