consulting e-commerce

Czasy mamy takie że każda firma, wcześniej czy później odnajdzie potrzebę zaprezentowania swojej oferty w internecie. E-commerce na przestrzeni lat zmieniało się mocno, lista rzeczy nad którymi należało zapanować sukcesywnie się wydłuża.

Naturalnie należy rozpocząć od zbudowania sklepu internetowego i bardzo mocno zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Należy jednak pamiętać że jest to początek drogi, o ile oczywiście nie mamy już stworzonej całej machiny marketingowej.

Teraz jednak pojawia się pytanie co zrobić aby klient odwiedził nasz sklep, a kiedy już się pojawi, jak zadbać o to aby jego wizyta zakończyła się zakupem, najlepiej jeszcze dodatkowych towarów których nie planował nabyć.Chcemy też aby klient powrócił, a już najlepiej żeby polecał nas innym, prawda?

Internet jest najlepszym kanałem sprzedażowym, daje nam wiele możliwości które umiejętnie wykorzystane zapewnią duże zyski przy stosunkowo niewielkich nakładach na reklamę. Jednak mnogość możliwości oszałamia, wymaga czasu na zdobycie doświadczenia tak aby nie przepalać naszych środków. Jeżeli planujesz internetową ekspansję możesz liczyć na naszą pomoc, nasz pracownik z dużym doświadczeniem pomoże Ci w rozpoczęciu Twojego biznesu.

Za ustaloną stawkę przez wybrany czas będzie: tworzył i wdrażał strategie działania, szukał metod optymalizacji kosztów, pomoże w doborze agencji do współpracy (SEO, SOCIAL, fotografia produktowa i inne), przeszkoli Twoich pracowników, zaprojektuje automatyzacje działań które możemy dla Ciebie wdrożyć. Słowem zrobimy wszystko za Ciebie, tak żebyś po zakończeniu tej wczesnej fazy rozwoju Twojego biznesu stał się właścicielem sprawnie działającej maszyny sprzedażowej.